Letecké služby Hradec Králové a.s.

Počasí Hradec Králové - Slunečno.cz

 

 

OSH - Open Skies for Handicapped 2012

 

Letecké služby Hradec Králové, a.s. budou pořádat dne 23.6.2012 akci „OPEN SKIES FOR HANDICAPPED“(OSH) na letišti Hradec Králové. Smyslem uvedené akce je umožnit našim postiženým spoluobčanům zážitek z vyhlídkového letu. Akce samotná je celodenní s doprovodným programem i pro ostatní veřejnost. Vstupné pro všechny návštěvníky akce je zcela zdarma. Nad akcí převzal, jako i v minulých letech, záštitu ministr obrany ČR.

Nadále pokračujeme v zabezpečení OSH formou dobrovolných příspěvků od sponzorů, které budou použity výhradně ke krytí nákladů spojených s touto akcí.

V případě, že budete chtít tuto charitativní akci podpořit ať již finančně, nebo službou neváhejte kontaktovat níže uvedené osoby.

Jako přihláška slouží formulář Souhlas s letem, který je nutné mít potvrzený od lékaře. Pak ho oskenujte a zašlete na emailovou adresu: bergmanova@agenturaarte.cz, pokud nemáte možnost skenování, zašlete poštou na Marta Bergmanová, Olešnice 27, 517 36, okres Rychnov nad Kněžnou (poštu prosím neposílat doporučeně)

Pokud chcete přihlásit větší skupinu zájemců (např. sdružení, ústav aj.) stačí napsat seznam zájemců pod sebe, s datem nar. nebo rodným číslem, popř. druhem postižení. Dole pod tímto seznamem osob stačí jedno potvrzení ošetřujícího lékaře, že výše uvedení jsou schopni letu.

Pokud se někdo chce účastnit akce a nechce letět, není problém, stačí to jen uvést v mailu. Důležitou informací je i počet doprovodů!

 

Pro zájemce o vyhlídkový let ze strany postižených se je nutnost prokázat průkazem ZTP a souhlasem k letu (možno stáhnout na konci této stránky). Nelze však zaručit, že se proletí všichni účastníci, ačkoli splní zadané podmínky (je to v závislosti na počtu letadel a počasí).Oceníme ohleduplnost a proto vás prosíme, aby v případě potřeby asistence letěl jen doprovod, který je nezbytně nutný a neblokoval tak místa těm, pro která jsou prvotně určena.


Jinak jsou zváni všichni a věříme, že se budete dobře bavit!


Dokumentace, videa a fotografie z minulých ročníků této akce naleznete na http://www.lshk.cz/cs/letiste/akce1/

Kontakt pro podrobnější informace:


Ing. Tomáš Kvítek (+420 733 546 039) tomas.kvitek@lshk.cz


Bc. Marta Bergmanová bergmanova@agenturaarte.cz