Letecké služby Hradec Králové a.s.

Počasí Hradec Králové - Slunečno.cz

 

Open Skies for Handicapped 2014

Rádi bychom Vás informovali o akci OSH (Open Skies for Handicapped) která se již po sedmé bude konat 21. června 2014  na letišti v Hradci Králové.  Hlavní náplní buou vyhlídkové lety pro handikepované zdarma a také bohatý doprovodný program. Akce začne od 9:30 hodin ráno a létá se až do večera.

Parkoviště je v místě konání. Vstup i pro veřejnost zdarma. I příští rok se můžete těšit na vystoupení a podporu umělců. Fotografie nebo CD se záznemem z loňské akce je možné shlédnout a objednat na stránkách www.lshk.cz .Ti postižení, kteří se akce zúčastní, mají celý program, včetně vyhlídkového letu a malého občerstvení, zdarma!

V případě zájmu o další ročník je nutné, aby si zájemci přečetli potřebné informace ohledně povolení k letu na www.lshk.cz a léčebny, by nás měli kontaktovat o počtu účastníků.Všichni, kteří chtějí zažít den očima handicapovaných a užít si spoustu zábavy, jsou srdečně zváni na již sedmý ročník v roce 2014, kde jsme připravili velké inovace v programu!

Loni akci navštívilo 3 000 lidí a téměř 600 hendikepovaných letělo!

Jako přihláška slouží formulář Souhlas s letem, který je nutné mít potvrzený od lékaře. Pak ho oskenujte a zašlete na emailovou adresu: bergmanova@agenturaarte.cz , pokud nemáte možnost skenování, zašlete poštou na Marta Bergmanová, Olešnice 27, Rychnov nad Kněžnou 517 36 (ne doporučeně).  Pokud chcete přihlásit větší skupinu zájemců (např. sdružení, ústav aj.) stačí napsat seznam zájemců pod sebe, s datem nar. nebo rodným číslem, popř. druhem postižení. Dole pod tímto seznamem osob stačí jedno potvrzení ošetřujícího lékaře, že výše uvedení jsou schopni letu.

Pokud se někdo chce účastnit akce a nechce letět, není problém, stačí to jen uvést v mailu. Uveďte prosím i počet doprovodů.

Oceníme ohleduplnost a proto vás prosíme, aby letěl jen doprovod, který je nezbytně nutný a neblokoval tak místa těm, kterým jsou prvotně určena. I v případě, že splníte všechny podmínky, nemůžeme zaručit, že se Váš let uskuteční, ačkoli pro to uděláme vše, co bude v našich silách a možnostech. A v případě nepřízně počasí je možné, že bude nutné akci zrušit (ministerstvo může odmítnout poslat letadla kvůli možnému riziku apd.), proto prosím sledujte aktuality na webu nebo Facebooku.

Jinak jsou zváni na další ročník všichni a věříme, že se budete dobře bavit! Dobrovolníci, nechť se ozvou na náš email, nabízíme potvrzení účasti pro studenty a jiné zájemce.

Aktuality můžete sledovat na FB stránce:

https://www.facebook.com/events/487137394710826/?fref=ts

http://www.agenturaarte.cz/open-skies-for-handicapped

Videa z minulých ročníků ZDE.

K přečtení uvedených dokumentů potřebujete program Acrobat Reader.
Pokud ho nemáte nainstalovaný, můžete jeho bezplatnou verzi stáhnout zde.

Jak se chovat k postiženým
Příjezdová cesta
Prostor akce
Prostor akce
Odlet z Kbel