Počasí Hradec Králové - Slunečno.cz

 

Vítejte na stránkách Letiště Hradec Králové

Rádi bychom Vás jménem provozovatele Letiště Hradec Králové uvítali na těchto stránkách, které se tímto stávají oficiálním informačním zdrojem o hradeckém letišti. V brzké době dojde k rozšíření informačního obsahu o další rubriky a články. Budeme proto rádi, pokud na naše stránky v budoucnu opětovně znovu zavítáte.

Aktuality

15.11.2018
Do sekce „Výběrová a poptávková řízení“ byla vložena dokumentace: 1) pro zakázku malého rozsahu - „Dodávka nového osobního automobilu na operativní leasing“ 2) pro zakázku malého rozsahu - „Dodávka haly pro hasiče“ 3) pro zakázku malého rozsahu - „Dodávka zahradní sekačky“ Upozornění: Soubory v sekci „Výběrová a poptávková řízení“ s názvy Krycí list..., Čestné prohlášení...a Návrh SoD jsou přepisovatelné (Word), ikony PDF jsou zde přiřazeny nesprávně.
12.11.2018
UPOZORNĚNÍ! Na letišti LKHK bylo rozmístěno svislé dopravní značení "STOP" před vstupem vozidel a letounů na TWY A a TWY B. Při nerespektování uvedeného značení bude okamžitě odebráno vjezdové povolení pro vjezd do neveřejné části letiště.
09.11.2018
Do sekce „Výběrová a poptávková řízení“ bylo vloženo zadání výběrového řízení na dodávku pelet.
07.11.2018
Vážení uživatelé, omlouváme se za dočasný výpadek aktuálních dat z meteostanice na našich stránkách. Problém nevznikl na naší straně a v současné době se pracuje na jeho odstranění. Děkujeme za pochopení.
07.11.2018
UPOZORNĚNÍ: Na letišti LKHK bylo rozmístěno svislé dopravní značení "STOP" před vstupem vozidel a letounů na TWY A a TWY B. Při nerespektování uvedeného značení bude okamžitě odebráno vjezdové povolení pro vjezd do neveřejné části letiště.
05.11.2018
Dne 23.11.2018 od 08:30 bude probíhat na LKHK v budově č. 69 odborná příprava ke zvyšování povědomí v oblasti bezpečnost (A2,A3).Odborná příprava k zvyšování povědomí v oblasti bezpečnost je pro ty uživatele, kteří v minulosti neprošli žádným bezpečnostním školením, nebo mají toto školení propadlé a potřebují např. vydat letištní identifikační průkaz (ID kartu) a následně vjezdové povolení. Tento průkaz nelze vydat bez dokladu o absolvování Odborné přípravy k zvyšování povědomí v oblasti bezpečnost (A2, A3)!! Objednávky na školení prosím zasílejte na email tomas.kvitek@lshk.cz. PŘED ZAHÁJENÍM ŠKOLENÍ BUDE POŽADOVÁNO PO ÚČASTNÍCÍCH PŘEDLOŽENÍ PLATNÉHO DOKLADU O OVĚŘENÍ SPOLEHLIVOSTI!!!
30.10.2018
Mimořádná ornitologická výstraha! Ve vnitřním ochranném pásmu letiště je vysoká aktivita holubů, dbejte prosím na zvýšenou pozornost při startu a přistání, hrozí zde vysoké nebezpečí střetu. O aktuální situaci Vás budeme průběžně informovat. Bližší informace na tel. 775647044. K. Nejman
29.10.2018
Vážení uživatelé, dne 31.10.2018 (středa) dojde k přerušení dodávky elektrické energie v celém areálu letiště LKHK. Plánovaná odstávka je od 7,30 do 18,30 hod. Služba AFIS bude poskytována během provozní doby bez omezení, požadavek na noční létání bude zabezpečen pouze v případě obnovení dodávky elektrické energie z rozvodné sítě letiště. Upozorňujeme, že v době odstávky nebude v provozu benzinová stanice TWIN TRANS a rovněž brány č. 11, 13 a 26. Brána č. 10 bude po celou dobu otevřena a zabezpečena ostrahou letiště. Personál společnosti Letecké služby bude na budově č. 69 v omezeném režimu. V naléhavých případech kontaktujte službu handling na tel.: 731 658 193 popř. ostrahu Bartoň a Partner tel.: 732 581 842.